Modele tapetesh

Dhoma e ndenjes Dhoma e ndenjes është ambienti më i rëndësishëm i shtëpisë. Për të krijuar një ambiante të ngrohtë relaksi, të këndshëm e mikpritës drejtohuni në Megatek, Ku do të gjeni divane dhe mobilie, të bëra me materiale të kualitetit të lartë. Tapetet moderne hit-Set të prodhuara me Fibra etileni nga prodteintes italianë, Belgian, me dizenjo moderne dhe ngjyra të mrekullueshme. Tapetet një ambjent Modern bëhet epiqendra e shtëpisë tuaj, sidomos Kur zgjedh Tapete, që NUK dallohen Vetëm për cilësi. Ne shpesh bëjme gabim Duke supozuar se tapicerite Tona janě të pastër Vetëm për shkak se ATA duken të pastra. Megjithatë, me kalimin e kohës ATA mbledhin pluhur, mikrobet, dhe ndotëste tjere Ajrore. Ekspertët sugjerojnë pastrimin profesional te tapicerive dhe dhe divaneve çdo 6-12 muaj për të parandaluar njolla të përherme, dhe mikrobet. Pastrimi i Tyre i ndihmon Gjithashtu dhe për të rritur jetëgjatësinë e tapicerive. Dere me Dere, per tiranen dhe rrethet, me patente B dhe C, prioritet Kane troisiéme me eksperience Pune ne Kete fushe, Tiranë në këtë Sektor, megatek prezanton një larmi produki që mbartin JO Vetëm Trend dhe ngjyra, por Edhe histori të cilat datojnë që nga periudha e babilonisë së lashtë Deri Tek qytetërimi i sotëm moderne. Të gjitha këto Super dizenjo janě prodhime shumë cilësore franceze, spanjolle, Italiane ETJ. Ka shumë mënyra për të arreduar një Korridor, pavarësisht nga sipërfaqja e TIJ Mjafton Pak dëshirë, fantazi dhe një shëtitje në Hipermarketin Megatek për ta dekoruar korridorin e shtëpisë tuaj në mënyrë elegante dhe moderne. Në dhomën e ndenjes, e JO Vetëm, NUK Mund të mungojnë Lulét dhe vazot dekoruese. Ndër të Tjera do të gjeni tapet persan, i mbushur Plot histori, je stiluar nga 15 ngjyra, të cilat ndryshojnë në varësi të këndit të dritës, fitues i medaljes së artë.

Në Megatek Mund të plotësoni Edhe dëshirat e fëmijëve për arredimin e dhomës së Tyre me Tapete. Tapetet shagy që megatek tregëton janě të shumëllojshme, Duke filluar Nag shagy me Fibra polietileni me DISA ngjyra, shagy me polyester të punuar me doré, Ku Shtresa e bazamentit është 100% pambuk dhe FIJET e shagy poliestër, e per ta mbyllur me shagy me mikrofibër shumë të butë dhe Fije shumë të hollë. A e Dini që divanet dhe kolltuqet që tregtohen në Megatek kanë një rezistencë prej 50,000 uljesh? Çdo Produkt që tregtohet në Megatek është i garantituar dhe testuar më parë për të pasur një jetëgjatësi dhe rezistencë të lartë. Në Megatek, në sektorin e tapeteve, gjendesh Brenda një bote tjetër që të frymëzon dhe të dhuron Dashuri. Tapetet dhe rrugicat me personazhet e preferuara të fëmijëve, me ngjyra të ndryshme, për VAJZA dhe Djem, i gjeni në Hipermarketin më të Madh në Shqipëri. Tapete shagy me mikrofibër ofrohen në Megatek me një larmi ngjyras dhe përmasa të ndryshme. Megatek prezanton modën e fundit pranverë – verë 2018 me ngjyra të mrekullueshme me përmasa të shumta dhe Material shumë cilësor.

Comments

Comments are closed.